www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> ИЗДИРВА СЕ!


Страници: (2) [1] 2  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> ИЗДИРВА СЕ!
antijew
Публикувано на: 27.9.2007, 10:20
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



Пишещия преди време тук с ник- Каруцар,издирва своя виртуален приятел Пиппи.Нека,който има информация за Пиппи му помогне.
Ето го и Пиппи.



Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
antijew
Публикувано на: 27.9.2007, 10:22
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



Каруцар:Моля за вашата помощ. Търси се Pippi със стар веб адрес http://pippi.freehosting.net/jailhouse-rock.htm

Прилагам и снимката му от 2000г.

Момчето е от Варна, един от най-добрите фотошоп специалисти в България, започнал обучението си в Холандия и го е завършил в силиконовата долина. Последната вест, която имам от него беше през 2002г. или края на 2001 - тогава работеше в някакво списание във Варна. Стар форумец от форума на Монитор. Невероятно будно и начетено момче. По едно и също време затвориха неговия и моят сайт (манго кост офф беше на власт), но той си премести хостинга, а аз го спрях - и двамата имахме проблеми заради публикуваното. Старите мейл адреси не му работят. Не зная какво се е случило с него. И всички наши общи и-нет познати не знаят нищо за него. Просто изчезна. Pippi се интересуваше от всичко, но от конспирациите и религиите - най-много. Четеше свободно на 3 езика, а английския му беше невероятен.
Публикувам тази тема с надеждата да се свържа с него. Той не би пропуснал този сайт и форум.
Моля всеки един, който знае нещо за него, адрес, някаква информация, даже и слухове, да ми пише на karutzar@hotmail.bg или публикува тук.
Предварително Ви благодаря за съдействието


Има псевдоними Red Pippelin и Red Lud Pipelin
Последно видяан в нета в края на 2002 година. Значи 5 години ни вест ни кост.
http://karutzar.blogspot.com/2007/09/pippi...ud-pipelin.html


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
antijew
Публикувано на: 27.9.2007, 10:25
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



karutzar каза...

Един Човек е мъртъв тогава, когато никой не говори, или си спомня за него. За Пиппи не само си спомняме, но и всекидневно говорим за него. Някакво кученце най-нахално е регистрирал мейл на името на стария мейл на Пиппи. Слухтете кученца, дано пикльо шадраванофф ви подхвърли някое кокалче като благодарност.
Тук ще цитирам мисли от Пиппи взети от неговата стара страница.
Чифут Фичо и всички привърженици на 'Западната Цвиливилизация', на рациума и печалбата, сега ще се опитам да ви формулирам накратко защо религиите и вярата няма да бъде асимилирана от рациума и печалбата, ако използуваме аналитичния метод на съждения за това, а не - Истини от Свещените книги, където НЕДВУСМИСЛЕНО се подчертава тезата, която се опитвам да застъпя- така, Чифут Фичо, не мое да не си чел статията на Samuel Huntingson 'The Collision of Civilizations'93 от 'Foreign Affairs Magazine'. Това е може би най-успешната статия в западната преса избобщо..аз не отдавана се мъчех да разясня къде минава долу горе географската граница на разделянето на западната и Източната Цивилизация- минава някъде покрай Сараево...България по-вече е към Източната...разбира се ГРАНИЦАТА Е РАЗМИТА и не рязка, за това тука се срещат белези и на двете. сега, защо САЩ НИКОГА НЯМА да бъде 'място на ВСИЧКИ РАСИ, РЕЛИГИИ И ЦИВИЛИЗАЦИЯ'...именно защото те се подчиняват НА ЕДНА-'ЗАПАДНАТА'. така,ч е -видите ли, САЩ бил връх на сладоледа в 'разбирателство между религии, култури и цивилизации е ПЪЛНА ИЛЮЗИЯ И БИХ КАЗАЛ, ДОСТА ФИНА ПРОПАГАНДА НА ЗАПДНАТА МИРИКАНО-ЧИФУТНА ЦВИЛИВИЛИЗАЦИЯ! та Huntingson ПРАВИ ЕДИН ИЗКЛЮЧИТЕЛНО сполучлив АНАЛИЗ за това как стоят нещата понастоящем с религиите цивилизациите и културите на глобуса. Модернизиращите се секуларисти проветстват способността на науката, рационализма и прагматизма да елиминират суеверията, митовете, ирационалното и ритуалите, формиращи ядрото на съществуващите религии.Според тях, възникващото общество ще бъде толерантно, рационално, прагматично, прогресивно, хуманно и светско.От друга страна, разтревожени консерватори предупреждават за ФАТАЛНИТЕ последствия от изчезване на религиозните вярвания, религиозните институции и на МОРАЛНОТО ръководство, което ОСЪЩЕСТВЯВА РЕЛИГИЯТА над индивидуалното и колективното човешко поведение.КРАЙНИЯТ РЕЗУЛТАТ ЩЕ БЪДЕ АХАРХИЯ, МОРАЛНА РАЗРУХА, ПОДКОПАВАНЕ НА ЦИВИЛИЗОВАНИЯ ЖИВОТ. АКО НЕ ИСКАТЕ ДА ИМАТЕ БОГ(а Бог е ревнив!)ТРЯБВА ДА СЕ КЛАНЯТЕ НА ХИТЛЕР ИЛИ СТАЛИН или КАПИТАЛА. защо, Чифут Фичо е така? Ако погледнеш от чисто аналитична, логична страна(и не включваш никаква ирационалност, деляща се на 'подлогика'ЕМОЦИЯ и 'надлогоика'-ИНТУИЦИЯ)ще забележиш, че СЪЩНОСТТА НА ЧОВЕКА Е 'ДА СЛУЖИ'....дали на дявола, дали на Бога, но трябва да 'служи' на някого...както самият твой сънародник Robert Zimmermann(Bob Dylan) отбелязваше "Well, it may be the devil or it may be the Lord But you're gonna have to serve somebody.", но после добавя веднага- "Now there's spiritual warfare and flesh and blood breaking down. Ya either got faith or ya got unbelief and there ain't no neutral ground." иска да каже,ч е ти или вярваш или не вярваш-НЯМА СРЕДНО И ДВОЙНСТВЕНО ПОЛОЖЕНИЕ, ТИПИЧНО ЗА ЗАПАДНИЯ МАНТАЛИТЕТ 'WIN-WIN STRATEGY'...или така наречената 'ДИПЛОМАЦИЯ', като всъщност както събитията подсказват в последните годни НАЙ-ЯРКО от американската политика(външна) води до 'DOUBLE STANDARDS'... Изводът, драги ми чифутчо, съм загатвал 1,000,000 пъти, а Слонът го формулира вчера или оня ден макар и не по начина, по който сега ще резюмирам ОТНОВО- НИКОЯ СИСТЕМА, ОРГАНИЗАЦИЯ, КОРПОРАЦИЯ, ПАРТИЯ, ДЪРЖАВА ИЛИ ИНДИВИД НЯМА ПРАВО НА МОНОПОЛ ВЪРХУ ИСТИНАТА. ПО НИКОЕ ВРЕМЕ И ЧРЕЗ НИКАКВИ СРЕДСТВА. Това е така Чифут Фичо, защото Животът е създаден в процес и всеки един индивид, държава, партия, корпорация, организация и система ТЕПЪРВА предстои да го извърви. Ако ти наложиш на другия своето като 'меродавно' ПО НИКАКЪВ НАЧИН не се оправдава освен, чрез 'воля за власт' или 'утилизиране на енергия'.

Пиппи, 16 септ.2001


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
antijew
Публикувано на: 27.9.2007, 10:34
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



Каруцар:
Напълно е и възможно насилствено да са го вкарали в психиатрията - както едно време правиха с политическите дисиденти - нищо ново под слънцето...


Хъша също отсъства от веб пространството - но поне знаем къде е - у хамериката

Значи Пиппи вече го няма - с Моссад шега не бива - не че ни е страх - знаем кои са и на какво са способни. Тази случка става в 2003г. - Пиппи престана да ми пише доста преди това - престана да пише и в нет пространството. Дали не е ред сега и на Чоли? Него не го е страх - в това съм сигурен - той се е доказал - минал е през ада - онези рязаните няма да го уплашат.

Вижте какво докопах в нета:


ОФИЦИАЛНО ИЗЯВЛЕНИЕ

Моше Ицхак

Mon Sep 8 20:34:19 2003

ТЕЛ АВИВ


ОФИЦИАЛНО ИЗЯВЛЕНИЕ


СЛЕД ПРОУЧВАНЕ, ИЗРАЕЛСКОТО ПРАВИТЕЛСТВО УСТАНОВИ, ЧЕ ИЗРАЕЛСКИЯ НАРОД ИМА НОВИ ЖЕСТОКИ ВРАГОВЕ! ДОСКОРО ТОВА БЯХА ПАЛЕСТИНЦИТЕ НА ЯСЪР АРАФАТ, НО МНОГО ПО- ЖЕСТОКИ И ЗЛОВЕЩИ ОТ ТЯХ СА НОВИТЕ СМЪРТНИ ВРАГОВЕ НА ЕВРЕЙСКИЯ НАРОД - ЧОЛИ БОЛИ И ПИППИ!


С НИЩО НЕПРЕДИЗВИКАНИ, ТЕ СИПЕХА ХУЛИ И ЗАКАНИ СРЕЩУ МИРОЛЮБИВИЯ ЕВРЕЙСКИ НАРОД И СИ НАВЛЯКОХА СПРАВЕДЛИВОТО ВЪЗМУЩЕНИЕ И ЖЕЛАНИЕ ЗА СПРАВЕДЛИВА МЪСТ ОТ НАС - ЮДЕИТЕ!


НАВРЕМЕТО НИЕ УСПЯХМЕ ДА ИЗВАДИМ АЙХМАН ОТ АРЖЕНТИНА И ГО ОСЪДИХМЕ В ИЗРАЕЛ. ТАКА ЩЕ ПОСТЪПИМ И СЪС ЧОЛИ БОЛИ И ПИППИ.


ДВЕ БРИГАДИ КОМАНДОСИ ТРЪГВАТ СЪС НАЙ- СВЕТА И СПРАВЕДЛИВА МИСИЯ. ТЕ ЩЕ ОТКРИЯТ ТЕЗИ НЕЩАСТНИЦИ И ЩЕ ГИ ПРЕДСТАВЯТ ПРЕД ЕВРЕЙСКОТО ПРАВОСЪДИЕ!

ПИППИ СЕ КРИЕ ЗАД РАЗНИ ГУНИ, НО ЩЕ ГО ( Я ) НАПРАВИМ НА МУНА! ВСЕКИ, КОЙТО СЕ ГАВРИ СЪС НАС БОГОИЗБРАНИЯ НАРОД ГО ОЧАКВА НАЙ – СУРОВО ВЪЗМЕЗДИЕ!

КОЙТО ИМА НЯКАКВИ ДАННИ ЗА ПРЕСТЪПНИКА ПИППИ, МОЛЯ ДА НИ СЪОБЩИ СРЕЩУ ВЪЗНАГРАЖДЕНИЕ МЕСТОНАХОДИЩЕТО НА ПИППИ!

ЧОЛИ БОЛИ ВЕЧЕ ЗНАЕМ КЪДЕ ДА НАМЕРИМ!

СУРОВО, НО СПРАВЕДЛИВО ВЪЗМЕЗДИЕ ОЧАКВА ВСЕКИ ДРУГ КОЙТО НЕПРЕДИЗВИКАНО НАПАДА И ХУЛИ ЕВРЕЙСКИЯ НАРОД!

INFO NA mos2003AD@yahoo.com pls.

Благодаря на всеки един, който помогне с информация относно Пиппи. Или ако има връзка с него да го уведоми, че го търсим аз и Чоли от Шведско. Моля ви, публикувайте този пост във вашите блогове с благородната цел да спасим Пиппи.

Благодаря ви


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 27.9.2007, 12:26
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Всички знаем колко са гнусни чифутите и какво са направили на народите. Затова е оня страх у всеки евреин в Изсраел, показан във вчерашния материал от оня линк. Те най добре си знаят какво заслужават и какво го очаква един ден( недалечен). Четейки мисли като нашите например - те направо се нсират. Затова Мосад се опитва да оправдае съществуването си, като им дава да си мислят че са в безопасност. Обаче всеизвестно е че не са.
Нищо чудно да са направили нещо на този българин - приятеля на Каруцар.

Обаче ми се образуваха едни въпроси към Каруцар:
защо сам не постне тук а моли за това Антижу, нали не е банван?
защо след 4 години чак повдига този въпрос?

Това съобщение е редактирано от georgi_nz на 27.9.2007, 12:36


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
antijew
Публикувано на: 27.9.2007, 13:02
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



georgi_nz:"Обаче ми се образуваха едни въпроси към Каруцар:
защо сам не постне тук а моли за това Антижу, нали не е банван?
защо след 4 години чак повдига този въпрос?"

Гошо,не ме е молил за нищо Каруцар.Разглеждам блога му,след като стана онова объркване с чифутската подлога от СУ...и се натъкнах на този негов апел.


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 27.9.2007, 13:29
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Ясно.
Въпросите ми отпадат. smil4334abded4493.gif
След целия този геноцид над нас българите - съсипването на още един живот на способен българин за тях чифутите е нещо естествено и незначимо. В реда на нещата.
Обаче иде време мисля аз - за всеки погубен българин - по един миризлив равин да бъде детониран заедно със синагогата. Така е справедливо и се запазва равновесието - макар, че равина и синагогата не могат да изкупят един достоен българин.
Така правят арабите и палестинците и са в правото си понеже са на тяхната си земя. Ние също сме на нашата си земя и нежеланите гости нямат думата.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
anti666
Публикувано на: 27.9.2007, 20:25
Quote Post












С Каруцар не смятам, че въпросите отпадат. Той не е банван оттук и би могъл сам да сложи тази тема, както и да отговори на някои въпроси. Отделно, за мен това си е леко казано манипулация. Колко са всемогъщи Мосадите и евреите. Изчезнал бил някой си Пипи. Помислете, как така никой няма пълното му име. Каруцар, разбира се му няма телефон или адрес да му пише, тук в България няма коъ да го обяви за издирване. Този Моше Ицхак може да бъде всеки малоумник. Да не говорим, че ще пращат два отряда командоси за Чоли - Стефан Чолаков от Швеция, който по скоро трябва да му дават стипендия от Израел, редом с тангриста Йолов. Този човек, който се снима чисто гол и после си пуска снимките из интернет пространството има определени проблеми. И понеже знае някакви ужасяващи тайни, два елитни отряда командоси от Израел са ангажирани с неговото унищожаване, както с летящите сини слонове около него.
Ако прочетете, почти всички български форуми са пълни с антисемитски изявления. Да не говорим за чуждите, където свят ще ви се завие. 3 милиарда души не обичат евреите.
Основната цел на заниманието тук е обаче са точно мутренските заплахи. Виждаш ли колко сме всесилни - затваряйте си устата, щото Мосад е по петите ви.
Каруцар - ако имаш нещо да казваш, пиши го тук. Ти ли си гуруто, дето плюеше по Елтимир в блога на оная кучка?
Top
Eлтимир
Публикувано на: 27.9.2007, 23:06
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



И аз искам някои хора да пишат, но те не пишат. А знам, че са живи.


--------------------
PM
Top
Дари
Публикувано на: 28.9.2007, 10:15
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 782
Участник # 766
Дата на регистрация: 19-January 07



QUOTE (Елтимир @ Sep 27 2007, 11:06 PM)
И аз искам някои хора да пишат, но те не пишат. А знам, че са живи.

Елтимир и на мен това ми прави впечатление. Щом си сигурен, че са физически живи, дали не са духовно мъртви зомбита/разбира се с "любезното" съдействие и зомбаж на лемс и нейни колеги/?
PM
Top
Севар
Публикувано на: 29.9.2007, 16:10
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Този Пипи не ми прилича на жид, обаче има интересен разказ за Израел, защото бил живял там. Текста го има в блога на Каруцар. Особено много ми хареса следната смешка, която е описал:
QUOTE
При първото си посещение в Израел живеех в хотел "3 звезди". Оказа се, че хотелът няма стълбище изобщо. Бях озадачен как хората биха се изтеглили в случай на пожар от 16 етажната сграда. Няма как да се изтеглят. Попитах защо няма аварийна стълба. Казаха ми следното: "Ами ако пожарът стане в събота? И всички тези хора се юрнат да слизат по стълбата? УЖАС! Мойсеевият закон го забранява!" При това в съботите асансьорите работят на специален режим - спират на всеки етаж автоматично, за да не се налага на хората да натискат копчета, защото това било работа, а на религиозния евреин му е забранено да работи в събота. При първата събота, в която слизах с асансьора 5 мин от шестия етаж, бях готов да се сбия с някого. Разясних на рецепцията, че това все пак е ХОТЕЛ, че в него живеят достатъчно чужденци, за да може да им бъде спестено неудоволствието да видят часове в (или пред) асансьорите поради суеверията на местната шизофренична религиозност. Обясниха ми, че това не може да се промени без да накърни светите религиозни чувства на единия процент "ортодоксални" евреи, които посещават така престижното място. В един НЕДЕЛЕН ден, без да подозирам нищо, се качих в асансьора и се опитах да натисна копчето за изходния етаж. Когато асансьорът спря на моя етаж, в него имаше една дама. Посегнах към копчето и дамата съвсем неочаквано за мен и много агресивно, ме удари през ръката. Не й отвърнах със шамар, но й потърсих обяснение. Оказа се, този ден се пада религиозен празник, в който също е ЗАБРАНЕНО да се работи (да се натискат копчета, разбираш ли), поради което асансьорът работи в Шабат-режим и аз трябва да си кротувам. Ако такова нещо се беше случило в България, не знам какво щеше да стане, ама ми се чини, че някой щеше да отнесе пердаха. Какво направих там ли? Нищо, приятели. Затраях си и се сетете защо.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
antijew
Публикувано на: 29.9.2007, 16:58
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



Севар,Пиппи не го е писал този разказ,а негов приятел на име "Мунчо".Просто Каруцар го е копирал от страницата на Пиппи.
"Кредит за написаното от моят голям приятел "Мооnчо""-Пиппи.
Аз бях го пуснал този материал и в друга тема:
http://pippi.freehosting.net/proud.htm


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 14.10.2007, 9:49
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Натъкнах се на тоя идиотизъм:
file://localhost/C:/Documents%20and%20Settings/Angel/My%20Documents/X-KOM.com.htm
Какво общо мога да имам с изчезването на човек, когото не познавам и никога не съм виждал? За 11 септември и за стрелбата срещу покойната вече папа няма ли да ме обвинят? Или това пак е раабота на ЛЕМС, в чийто сайт пишеше Каруцар?


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 14.10.2007, 9:56
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



А сега пък разбрах, че нещо щели да съдят Чоли в Швеция и пак аз съм му бил виновен:
http://www.vsekiden.com/news.php?topic=1&id=18687
Копирам без никакви промени:

Ще си позволя да
допълня Каруцаря, който явно също много е информиран като Елтимир за съдбата на Пипи. Драги ми файтонджиьо за човек, който е така добре информиран, като ти чете мненията във форума на Воините на Тангра и собствения ти блог, не може да не знаеш, че ДС е изцяло под командите на МОССАД и всички останали формирования от англо-саксонски и американски тип, плюс руските и от време оно, а защо се правиш на ощипан и финтираш, нека хората сами си направят изводи. Надявам се знаят, че най-добрата манипулация е, когато се примесва с голяма доза истина и насочена изцяло, обаче, към лъжата, която се пробутва. Така че, достатъчно е само да си човек на ДС, за да служиш и на всички останали
30.09.2007
Karutzar
А "намрази" Пиппи защото той открито (тогава по Монитор) му направи анализ на "Християнската" му "вяра" и го "излови" не само в манипулация, но и в откровени лъжи.
30.09.2007
Karutzar
Сидеров има участие в отвличането на Пиппи (Pippi) от Моссад и "въдворяването" му в база на Кипър с цел психотронната му манипулация и промиване на съзнанието. За тази база на Моссад (а не на ГРУ както елтимир информира - а от къде знае и кой му е казал?) се знае от (четящите английски) 2002 година. Намира се на турската част на острова. За тези, които са на ти с математиката сглобяването на картинката е въпрос на елементарна аритметика. А Волен Сидеров просто никога не е бил агент на ДС по простата причина, че е агент на Моссад.
30.09.2007
Karutzar
На какви психотронни екперименти е бил подложен Пиппи можем само да гадаем. Или елтимир да ни уведоми - той е достатъчно добре уведомен по въпроса.
30.09.2007
Karutzar
Става въпрос за издадената антиционистка книга от Сидеров, която е преписана естествено от други источници (Wild Cat като пример), но не беше подложена (както обикновено става при издания на ревизионистите) на критика от шалом айлехем и израелското посолство, пък и не само те. Просто "ни вопъл, ни стон" от комуноидо-ционистите срещу Сидеров. Моссад дава награда за залавянето на Пиппи и не без подкрепата на Сидеров (достъп до логовете на форума на Монитор и лична кореспонденция с него) Пиппи е заловен през 2002 и от тогава се намира в турската зона в база на Моссад в Крит.
30.09.2007
Шебек
Никога не съм пикал във фонтани! Никога не съм заплашвал полицаи!
30.09.2007
KGB
Уважаеми Чолаков, благодаря ти още веднъж за разяснението. Лично аз, съвсем не виждам да си застрашил с мирното ти демонстриране, още пък по-малко "преследвал" някаква "народностна група". Виж, за някаква обида могат и да те осъдят на глода да речем, но според мен, пак се повтарям, няма смисъл да се притесняваш много-много. Недей забравя, че в почти цяла Европа е така с този народ, но според мен евреите като цяло не са лоши хора, лош е ционизма. Ти ен си дете, за да те поучавам, но все пак имай въздръжки в политически аспект. Бъди здрав и Бог да е с теб на делото! Вярвам, че после пак ще се срещнем тук.
30.09.2007
СТЕФАНъ Д-Ръ Дъ ЧОЛАКОВъ
АЗ СЪМ ГОРД, ЧЕ СЪМ СРАВНЕН С ШВЕДСКАТА ПРОТЕСТАНТСКА ЦЪРКВА! АЗ СЪМ ПРОТЕСТАНТИН! ЧОВЕК КОЙТО ПРОТЕСТИРА ПРЕДИ СРЕЩУ ЮДЕЙСКИТЕ КОМУНИСТИЧЕСКИ СВИНИ, СЕГА СРЕЩУ ЮДЕЙСКИТЕ КАПИТАЛИСТИЧЕСКИ СВИНИ ОГРАБИЛИ БЪЛГАРИЯ И БЪЛГАРСКИЯТ НАРОД! ЮДЕЙСКИТЕ ПРЕСТЪПНИЦИ СА ОТВОРИЛИ ВРАТИТЕ НА ТЪРНОВО В 1396 ГОДИНА, ЗА ДА СЕ ИЗКОЛИ БЪЛГАРСКИЯТ НАРОД, А ТЯХНАТА РЕЛИГИЯ ДА ПИЕ КРЪВТА НА БЪЛГАРСКИЯ НАРОД! ТЕЗИ ПРЕСТЪПНИЦИ СА ПРОДАВАЛИ БЪЛГАРСКИ ГРАЖДАНИ КАТО РОБИ! ЮДЕЙСКАТА ИМЕТ Е ГЕНОЦИД ЗА БЪЛГАРИЯ ЧАК СЕГА ГО РАЗБИРАМ - ЮДЕЙСКИТЕ ПЕСТЪПНИЦИ СА ВИНОВНИ ЗА КЛАНЕТАТА В 1876 ГОДИНА И 1877, И В ИЛИНД ВЪЗТАНИЕ - КЛАЛИ СА И БЪЛГАРИ И ЕРМЕНЦИ ПРЕДИ ПАДНАНЕТО НА СУЛТАНА И СЛЕД 1908 ГОДИНА
30.09.2007
СТЕФАН Д-Р Д ЧОЛАКОВ - ШВЕЦИЯ
Другарите шведски капиталистически юди ме грабят и крещят - ХОЛОКОСТ, УБИИЦИ, ГОНЯТ НИ ДА ГРАБИМ, ПРЕЧАТ НИ ДА УБИВАМЕ БЕЗНАКАЗАНО - Така де може да критикуваш Израел, но не юдейството! Те могат да критикуват и да обясняват например, че шведската Протестантска Църква е била първият им враг - ЗАЩОТО ПРОПОВЯДВАТ МАРТИН ЛЮТЕР И НЕГОВОТО УЧЕНИЕ, КОЕТО БИЛО СРЕЩУ ЮДЕЙСТВОТО. Слушах тази седмица една лекция на един професор от Лунд и той обясни, че источната православна църква също била ПРЕСТЪПНИЧЕСКА СРЕЩУ ЕВРЕЙСТВОТО-Мълчах си и му меря акъла на тази юда-искариотска професор. Вътре в залата само юди и моят бивш ректор от КОМВКС, който ме гонеше от училището-Прекрасна юдейска демокрация
30.09.2007
СТЕФАН Д-Р Д ЧОЛАКОВ - ШВЕЦИЯ
Заседанието от 24 април 2007 година насрочено за Векшьо съд се отложи и сега е насрочено делото. Те не пишат каква е народностната група в обвинителния акт ! НЕ ЖЕЛАЯТ ДА ЦАПАТ ЛИСТА С ЮДЕЙСКИТЕ СВИНИ ДА СА ОТБЕЛЯЗАНИ КАТО НАРОДНОСТНА ГРУПА ! Чудя се каква е моята заплаха срещу юдейте, в този текст ? Трябва да видим как ще протече съда, за да разберм какво мислят шведските правораздаватели. ИСТОРИЯТА ОТ ЮДЕЙСКИЯТ КОМУНИСТИЧЕСКИ РЕД С НАЙ-ПРАВОВАТА ДЕМОКРАЦИЯ ОТ 1981 ГОДИНА И 1987 ГОДИНА ЩЕ ПОВТАРЯ В ШВЕЦИЯ. Тази страна е типична комунистическа, но капиталистическа за най-богатите шведи между тях и юдейте, който управляват и са част от световната юдейска мафия. Ето ти нови конфликти !
30.09.2007
STEFAN D-R D TCHOLAKOV-SVERIGE
Драги "КГБ", там в страницата която съм показал има две снимки. На едната съм с два плаката, повторен от предния път. Има надписи, както и трети надпис, който полицията не е заснела, но ми отнела, защото пиша срещу ШВЕДСКАТА СЕКРЕТНА ПОЛИЦИЯ, КОЯТО МЕ ПРЕСЛЕДВА! Текста съм го написал за юдите дето са ме спрели по Интернет, като съм си платил за това. Аз демонстрирах на 13 май 2006 година. Този ден е обаче ден на Израел и израелския посланик е бил във Векшьо, защото в града има много еврей разбрах, който са с шведски имена, но са тайна масонска организация. Той ме снима и се обажда на полицията и те ме прибират описват и след това се създава обвинението -ПРЕСЛЕДВАНЕ НА НАРОДНОСТНА ГРУПА
30.09.2007
+++++
----
30.09.2007
KGB
Уважаеми Чолаков, влизам в твоя форум, но не мога да разбера точно в какво си обвинен. Ако ти е възможно, то разясни ми поне малко. Благодаря ти и бъди здрав!
29.09.2007
СТЕФАН Д-Р Д ЧОЛАКОВ - ШВЕЦИЯ
Анти-комуниста, и Анти-еврейна Волен Сидеров, няма да ме защитава като Българче да се наричам, защото съм и шведче ! Те българите са защитаваха в Либия, защото бяха заразили либииските деца по инструкция, на западните централи, за да дестабилизират Либия - БРАВО ! - ДРУГА КОНСТАТАЦИЯ - В моята страница тази -- http: //www. stefan- tcholakov. com/index.php?p= links&year= 1 -- СЪБЕРИ РАЗТОЯНИЕТО В АДРЕСА - СЪМ ПОСТАВИЛ НЯКОЛКО СТРАНИЦИ НА ТАКА НАРЕЧЕНИТЕ -националисти - Тези - Форум - ATAKA - Волен Сидеров - ДВИЖЕНИЕ “ВОИНИ НА ТАНГРА” - - Български Национален Съюз - И ОЩЕ ТЕЗИ ОТ НАЦИОНАЛИСТИЧЕСКИЯ - БОЯН РАСТЕ ФОРМУМ, И СА НАПРАВИЛИ ТАКА, ЧЕ ДА НЕ МОГА ДА ПИША ТАМ!
29.09.2007
------------------------------
;;;;;
29.09.2007
СТЕФАН Д-Р Д ЧОЛАКОВ - ШВЕЦИЯ
ДРУГА КОНСТАТАЦИЯ - В моята страница тази -- http: //www. stefan- tcholakov. com/index.php?p= links&year= 1 -- СЪБЕРИ РАЗТОЯНИЕТО В АДРЕСА - СЪМ ПОСТАВИЛ НЯКОЛКО СТРАНИЦИ НА ТАКА НАРЕЧЕНИТЕ -националисти - Тези - Форум - ATAKA - Волен Сидеров - ДВИЖЕНИЕ “ВОИНИ НА ТАНГРА” - - Български Национален Съюз - И ОЩЕ ТЕЗИ ОТ НАЦИОНАЛИСТИЧЕСКИЯ - БОЯН РАСТЕ ФОРМУМ, И СА НАПРАВИЛИ ТАКА, ЧЕ ДА НЕ МОГА ДА ПИША ТАМ! ТЕ ВСИЧКИ СА НАЦИОНАЛИСТИ, АНТИ-КОМУНИСТИ, АНТИ-ЕВРЕЙ, И ЕТО ЧЕ МЕН МЕ СЪДЯТ В ДЕМОКРАТИЧЕСКА ЮДЕЙСКА ШВЕЦИЯ, А КОПИЛЕТАТА БЪЛГАРЧЕТА МЕ ТРИЯТ И ЗАТВАРЯТ ДА ПРАВЯ ПРОПАГАНДА СРЕЩУ "ЮДЕЙСКИТЕ СВИНИ В ШВЕЦИЯ" И ЮДЕЙСКИТЕ УБИИЦИ В БЪЛГАРИЯ - КОПИЛЕТАТА НЕ ДАВАТ ДА ПОКАЗВАМ СНИМКИ
29.09.2007
-----..................
-----
29.09.2007
СТЕФАН Д-Р Д ЧОЛАКОВ - ШВЕЦИЯ
Копиле-ЕЛТИМИР, ако си същият политическия Ангел Грънчаров от Гурко предателю !- КОЛЯМ КУР МИ СЕ Е ЗАПРАВИЛ И НА 4 ОКТОМВРИ 2007 ГОДИНА ЩЕ ТРЯБВА ДА ГО НАЛАПАМ. ШВЕДСКИТЕ ЮДЕЙСКИ СВИНИ ЩЕ МЕ СЪДЯТ ЗА ТОВА, ЧЕ ГИ ЗАПЛАШВАМ С ИЗРАЗА - "ЮДЕЙСКИТЕ СВИНИ ОТ КОМХЕМ МЕ СПРЯХА И ОГРАБИХА ПО ИНТЕРЕНТ"-СТЕФАН ЧОЛАКОВ НЕ Е РОБ НА ЮДЕЙСКОТО СТАДО!" --- Харесва ли ти обвинението? Не те лъжа може да отвориш страницата тази и да видиш документацията дето са ми я изпратили от Шведският съд и Прокуратура!--- http: //www. stefan- tcholakov. com/index.php?p= procesi --- Отваряш станицата тук с това име-HETS MOT JUDISK FOLKGRUPP I SVERIGE - 04.10.2007 - Радвай се предателю Елтимир!
29.09.2007


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 14.10.2007, 10:50
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Забравих да добавя, че през 2002 година още не се познавахме със Севар. Тогавашният сайт се обслужваше от Цветомир Йолов, а аз влизах в Интернет за не повече от един час седмично, колкото да си видя пощата. Волен Сидеров, когото също намесват по онова време работеше във в-к "Монитор", а предаването "Атака" още не съществуваше. Да не говорим за партията. Календарът на клеветниците е доста сбъркан, но нека си кажат кой им го е дал.


--------------------
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020